ProfesYonEl İNGİLİZCE - TÜRKÇE ÇEVİRİ HİZMETLERİ

EN

Hasan Alkan Image
 

Hoş geldiniz!

Türkçe ve İngilizce profesyonel çeviri hizmetleri veren serbest çevirmen Hasan Alkan hizmetinizde.

2005 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. 2001 ve 2005 yılları aradında 4 yıl İstanbul'da eğitimimi sürdürdüm. Daha sonra 2009 ve 2010 yıllarında ABD'de Goldey Beacom College'da İşletme Yüksek Lisansı (MBA) eğitimimi tamamladım.

2001 yılından bu yana tercüme, redaksiyon ve son okuma hizmetleri vermekteyim. Bugüne kadar Google, Honda, Exxon, Asus, Kimberly Clark, Citibank gibi büyük şirketler için çeviri, redaksiyon ve son okuma projelerinde bulundum.

Yaptığım çeviriler her zaman ikinci bir çevirmen tarafından kontrol edildiği için her zaman yüksek kaliteli hizmet sunma sözünü veririm. Teknik konulu büyük çeviri projelerinde Trados ve memoQ gibi programlar kullanıyorum. Adobe CS4, CorelDRAW, QuarkXPress gibi DTP programlarını da kullanabiliyorum.

Eğer benimle çalışmak, İngilizce'den Türkçe'ye çeviri ya da Türkçe'den İngilizce'ye tercüme projeniz için fiyat almak isterseniz ya da Türkçe konuşan bir profesyonelle tanışmak isterseniz bana aşağıdaki adresten e-posta atabilirsiniz.

e-posta

Saygılarımla,

Hasan

LİNKLER

 
Search Engine Optimization